Tropické rituály2020-05-12T11:32:55+00:00

Project Description

Tropické rituály

Tropické rituály

Naše nabídka tropických rituálů

Vydejte se s námi na tropický ostrov s našimi speciálními rituály.

  • Fiji rituál
  • Cukrový vánek

  • Rituál Tokoriki
  • Tropický zábal nohou

Fiji rituál

Fiji Rituál začíná hloubkovým vyčištěním pórů a odstraněním odumřelé kůže pomocí peelingu.
Následuje relaxační masáž a tělový zábal který hluboce hydratuje, vyživí a zlepší prokrvení pokožky a její elasticitu posílením pojivové tkáně a navrátí pokožce mladý hebký vzhled.
Procedura vyživuje pleť vitaminy A, B, C a E, podporuje přirozenou tvorbu vitaminu D v těle.

Cukrový vánek

Hydratační zábal s cukrovým peelingem z pacifických ostrovů Fiji.
Cukrová třtina v kombinaci se směsí oleje z tropických oříšků a ovocných enzymů vyživí pokožku vitamíny A, B, C a E, přičemž dodá kůži zdravý a krásný vzhled.
Celková relaxace při aplikaci kokosového mléka v kombinaci s kokosovým olejem a olejem z oříšků Makadamia.

Rituál Tokoriki

Masáž horkými mořskými mušlemi „TOKORIKI“ pochází z exotického tichomoří. Jedná se o luxusní ošetření s výrazným energetickým účinkem na tělo a mysl. Hřející mořské lastury a plynulý pohyb masáže napodobuje hru vln na mořském pobřeží. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje a rytmická masáž navozuje harmonii a klid. Napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Při rituálu se používají prvotřídní přípravky z panenského kokosového oleje, másla a cukrové třtiny s výtažky z exotického ovoce a exotických květin. Dopřejte si tento nezapomenutelný zážitek.

Tropický zábal nohou

Začíná se koupelí v kokosovém mléce,následuje peeling s krystalky cukrové třtiny,který připraví vaši pokožku na masáž za použití vysoce kvalitního přírodního oleje z Fiji a na závěr přijde zábal v kokosovém másle.Vaše nohy budou krásně vláčné a vyživené.

„Umění odpočinku je součástí umění práce.“

John Steinbeck