Péče o pleť2022-08-29T13:33:23+00:00

Project Description

Péče o pleť

Péče o pleť

Kosmetické ošetření Dermalogica

Kosmetické ošetření Dermalogica je unikátní ošetření, které vždy začíná hloubkovou analýzou pleti Face mapping. Na základě této analýzy připravíme ošetření přímo pro vás.
 • Ošetření ProSkin 60

 • Ošetření ProSkin 30

 • Ošetření Dermalogica Intenziv

 • Ošetření Pro Bright

 • Ošetření Pro Eye Flash

 • Ošetření Dermalogica Pro Clear

 • Ošetření Dermalogika Pro Calm

 • Ošetření Dermalogica Pro Power Peel

Ošetření ProSkin 60
Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální  ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější přístroje. Společně se zaměříme na problémy vaší pleti. Ať už řešíte akné, dehydrataci, zvýšenou citlivost či vrásky.

Toto ošetření doporučujeme jako pravidelné měsíční ošetření. Je jedinečnou relaxační cestou k vaší nejzdravější pokožce.

Ošetření ProSkin 30
Expresní ošetření, přizpůsobené podle analýzy pleti. Toto cílené ošetření se zaměřuje na ty nejpodstatnější potíže s maximálním výsledkem. Toto ošetření je skutečně expresní. Pokud hledáte relaxaci, nebo hlubší řešení vašich potíží, doporučujeme delší ošetření.

Ošetření Dermalogica Intenziv
90ti minutové ošetření, které zahrnuje ošetření obličeje, kombinaci dotykových terapií (lymfodrenáž, mikromasáž očního okolí, liftingovou masáž obličeje, dekoltu a krku) a nové ošetření Pro Firm, které cílí na vrásky a linky dekoltu a krku.

Ošetření Pro Bright
Ošetření zahrnuje rozjasňující chemický peeling, špičkové sérum s vitamínem C v kombinaci s přístroji, bioaktivační masku.
Sjednocuje tón pleti, rozjasňuje a zmírňuje pigmentace, zjemňuje jemné linky a vrásky.
Doporučujeme jako kúru třech ošetření.

Ošetření Pro Eye Flash
Velmi účinné ošetření, které pomáhá vyhladit, rozzářit, rozjasnit pleť pod očima, minimalizuje výskyt jemných linek a vrásek.
Pro Eye Flash dodá oblasti po očima zářivost vysoké intenzity.
Rozjasňující peel zajistí exfoliaci a hydrataci pleti pod očima. Vmasírování séra s vitamínem C profesionální kvality posílí oční okolí.
Jedinečná technika kombinující sérum s kyselinou hyaluronovou a ošetření přístrojem zajistí vstřebání v celé oblasti okolí očí.

Ošetření Dermalogica Pro Clear
Ošetření Pro Clear je zaměřeno na problematickou, aknózní a nečistou pleť. Kombinujeme v něm chemický peel, hloubkové čištění, lymfatickou masáž a přístroje, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků. Toto ošetření pleť nejen vyčistí, ale zároveň zklidní pozánětlivé podráždění. Nejčastěji v tomto ošetření používám přístroj Dermahigh, který je kombinací ozonu, plazmy a elektroporace. Vaši pleť vydezinfikuje, zabraňuje znečištění pórů, předchází tvorbě komedonů, zrychluje regeneraci pleti a navrací jí pružnost a elasticitu.
Akné nezmizí po jednom ošetření, jedná se o komplexní problém, který může souviset s více procesy v těle, proto jsou potřeba pravidelné návštěvy a společné konzultace.

Ošetření Dermalogika Pro Calm
Citlivost pleti může být dána geneticky, ale také je vyvolána narušením bariéry pleti vlivem působení vnějších vlivů nebo životním stylem. U citlivé pleti může dojít k rozvoji určitých stavů pleti jako ekzém, rosacea, psoriáza, atopická dermatitida a další. Ošetření ProCalm ošetřuje celou řadu potíží citlivé pleti. Zklidňující rostlinné výtažky tiší pleť, zatímco lymfatická drenáž a masáž tlakových bodů pomáhají zklidnit podrážděný nervový systém. I v tomto ošetření používáme účinné profesionální přístroje, které nám pomohou zmírnit potíže citlivé pleti.

Ošetření Dermalogica Pro Power Peel
Pro Power Peel je profesionální chemický peeling od Dermalogicy, který slouží k omlazení, rozjasnění, regeneraci pleti, podporuje léčbu akné a zmírňuje jizvičky po akné. Je vhodný pro zlepšení vzhledu pleti i zjemnění vrásek. Součástí ošetření je aplikace zklidňující masky a použití přístrojů, které podpoří regeneraci buněk a obnovu bariéry pleti.

Dotykové terapie

 • Protivrásková masáž obličeje
 • Mikromasáž očního okolí
 • Relaxační masáž dekoltu a šíje

Doplňkové služby

 • Barvení obočí
 • Barvení řas
 • Depilace Lykon

„Umění odpočinku je součástí umění práce.“

John Steinbeck