Masáže2020-05-12T11:32:46+00:00

Project Description

Nabízíme následující druhy masáží

Máme širokou nabídku druhů masáží, ze kterých si určitě vyberete.

  • Klasická masáž

  • Švédská masáž
  • Neurotlaková masáž
  • Havajská masáž

  • Masáž horkými kameny

  • Medová masáž

  • Indická masáž hlavy

Klasická masáž 

Má mnoho prospěšných účinků na stav svalů, kloubů, šlach a ostatních tkání a orgánových systémů. Rozrušuje svalové spazmy (zatvrdliny) a pravidelnou aplikací zabraňuje jejich opětovnému vzniku. Při uvolnění svalů se z nich odstraňuje kyselina mléčná, která vzniká svalovou námahou i zvýšenou psychickou zátěží. Rovněž z těla odchází toxiny.

Švédská masáž

Slouží k navození dokonalého uvolnění svalů, napomáhá lepšímu krevnímu oběhu a podporuje regenerační schopnost celého těla. Různé typy masážních hmatů se zaměřují na konkrétní části těla nebo řeší tělo jako celek.

Neurotlaková masáž

Spouštěci bod(Trigger point) je nadměrně dráždivé místo, které je při stlačení bolestivé a může způsobit bolest a citlivost.
Ošetření Trigger pointů se soustředí na hluboké uvolnění svalů, které jsou namáhány jednostranným zapojením či zkrácením. Přesným zacílením na původ bolesti dosáhneme znovuobnovení správné výživy a prokrvování svalů. Silnější tlak a mírnou bolest vystřídá pocit zmírnění napětí a trvalé uvolnění.

Havajská masáž

Tradiční intenzivní masáž pocházející z Havajských ostrovů, založená na rytmických technikách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Tato masáž navodí naprostou relaxaci a uvolnění, je označována za perlu mezi masážemi.

Masáž horkými kameny

Při masáži Hot Stones se používá špičkových olejů a výtečných technik. Technika dokáže navodit pocit absolutního klidu a uvolnění.
Základy této terapie spočívají na použití speciálních havajských technik, které ve spojení s horkými lávovými kameny mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Medová masáž

Medová masáž dokáže zbavit tělo nahromaděných toxinů, které mohou způsobovat různé nemoci. Nejčastěji se provádí na zádech, kde se kolem páteře nachází nejvíce reflexních zón. Med též čistí póry na pokožce, vyhlazuje ji a zvláčňuje.

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy je jemná antistresová masáž hlavy, krku, ramen a horní části horních končetin.  Provádí se  bez použití oleje.Pomáhá odstaňovat bolesti hlavy a očí, příznivě působí na zlepšení kvality vlasů. Je vhodnou terapií pro odstranění nahromaděného stresu, znovunabytí energie a zlepšení soustředění.

„Umění odpočinku je součástí umění práce.“

John Steinbeck